Rower elektryczny ECOBIKE RX500 960Wh 21" niebieski
Kod produktu: 1003010028
Opis
Ubezpieczenie w cenie roweru!
Kupując Ecobike RX 500, otrzymujesz ochronę ubezpieczeniową w pakiecie.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYSilnik centralny Ananda 130 Nm – mocny e-MTB
Sercem Ecobike RX 500 jest potężny silnik centralny Ananda® M100. Dzięki niespotykanemu momentowi obrotowemu 130 Nm, pokonywanie stromych wzniesień staje się proste jak nigdy dotąd. To technologia zapewniająca dynamikę i lekkość jazdy, czyniąc ten rower idealnym wyborem na najbardziej wymagające, górskie szlaki.

Bateria LG 48V – zasięg do 175 km
Rower zasilany jest nowoczesną baterią na ogniwach LG® o napięciu 48V, która pozwala przejechać nawet 175 km na jednym ładowaniu. System SMART BMS inteligentnie zarządza energią i monitoruje cykle ładowania, dbając o żywotność akumulatora nawet podczas najdłuższych wypraw w teren.

Rama 21 cali i optymalna geometria
Niebieska, hydroformowana rama 21" łączy sportowy design z ergonomią dla wyższych użytkowników. Dzięki umieszczeniu silnika pod kątem i integracji baterii, uzyskano optymalne rozłożenie masy. Zapewnia to pewne prowadzenie, stabilność w zakrętach oraz nowoczesny, minimalistyczny wygląd.

Shimano Cues i SunTour – niezawodność
Za zmianę biegów odpowiada trwała grupa Shimano Cues (10 przełożeń), stworzona dla wysokich obciążeń e-bike'ów. Przedni amortyzator powietrzny SunTour XCR34 BOOST o skoku 120 mm oraz hydrauliczne hamulce Shimano MT401 dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo na zjazdach.

Pełna kontrola i koła 29 cali
Kolorowy wyświetlacz LCD KD-586 z aplikacją Ananda Ride monitoruje parametry jazdy. Duże, 29-calowe koła z oponami Schwalbe Nobby Nic lub Maxxis Rekon oraz szprychami Sapim gwarantują trakcję. Ecobike RX 500 to maszyna gotowa na obciążenie do 125 kg.

Przegląd zerowy w Rovelove Wrocław
W Rovelove każdy rower elektryczny przechodzi pełny przegląd zerowy. Nasi mechanicy w serwisie przy ul. Buforowej 2 we Wrocławiu (Jagodno) dbają o precyzyjną regulację napędu, aktualizację systemu i sprawdzenie baterii. Otrzymujesz sprzęt gotowy do podboju górskich szlaków.
Geometria ramy

Specyfikacja techniczna
| ROWER | |
|---|---|
| Rama | 19/21" hydroformowane aluminium |
| Widelec | SunTour XCR34 BOOST, powietrzny, skok 120 mm |
| Koła | 29" wzmacniane trójkomorowe, szprychy Sapim |
| Opony | 29" x 2.6" Schwalbe Nobby Nic / Maxxis Rekon |
| Piasta przednia | Shimano HB-TC500-15-B, 36H, 110 mm, Center Lock |
| Piasta tylna | Shimano FH-TX505-8 / FH-QC300-HM, 135 mm, 36H |
| Kierownica | Zoom MTB-AL-320BT, 760 mm x 31.8 mm, wznios 20 mm |
| Hamulce | Shimano MT401, tarczowe hydrauliczne |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore / Cues, 10-biegowa |
| Kaseta | Shimano Deore / Cues, 11-48T, 10-biegowa |
| Łańcuch | KMC eGlide Silver, 128L |
| Siodło | Velo VL-3363 |
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 27.7 kg (17") / 28 kg (19") / 28.3 kg (21") |
| BATERIA | |
| Marka ogniw | LG |
| Pojemność Wh | 960 Wh |
| Dystans | do 175 km |
| SYSTEM E-BIKE | |
| Silnik | Ananda M100 - ISIS, Centralny |
| Moment obrotowy | 130 Nm |
| Wyświetlacz | Ananda KD-586, kolorowy LCD |
Bezpieczeństwo produktu
Wasze opinie o Rovelove
"Jestem bardzo zadowolony z zakupu roweru w tym sklepie. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i miła atmosfera. Polecam."
"Bardzo miła i pomocna obsługa! Wpadłam tylko, żeby napompować opony, a zostałam potraktowana z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem. Super podejście do klienta, nawet jeśli nie robi się dużych zakupów. Na pewno wrócę!"
"Polecam serdecznie, bardzo miła i szybka obsługa. Pełen profesjonalizm :)"