Rower gravel ROMET Boreas 2 56 L czarno-beżowy
Kod produktu: R21B-GRA-28-56-P-262
Opis
Gravel z charakterem - Romet Boreas 2
Boreas 2 to rasowy gravel z wyposażeniem, które zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko za sprawą wysokiej jakości komponentów i świetnej wagi roweru, które przekładają się na kulturę pracy i osiągi. Karbonowy widelec nie tylko jest lekki i sztywny, ale również przyczynia się do tłumienia drgań, zwiększając komfort podczas jazdy po nierównościach. Waga tego roweru to zaledwie 10,4 kg, co plasuje go w czołówce graveli na aluminiowej ramie.

Sztywność, szybkość, przyspieszenie
Oprócz karbonowego widelca, za wyjątkowo dobrą sztywność odpowiadają sztywne osie przedniej i tylnej piasty oraz suport w systemie Hollowtech II. Te elementy sprawiają, że rower staje się zrywny, ma świetne przyspieszenie oraz wyjątkowo dobrze przenosi siłę pedałowania na napęd, co poczujesz na każdym podjeździe.

Napęd SRAM Apex 1x11
Za układ napędowy odpowiedzialna jest amerykańska firma SRAM. System z jednym blatem z przodu oraz 11 przełożeniami z tyłu to gravelowy standard – zmniejsza wagę, upraszcza obsługę i minimalizuje ryzyko spadnięcia łańcucha w trudnym terenie. Szeroki zakres kasety 11-42T pozwoli Ci pokonać niemal każde wzniesienie.

Hydrauliczna kontrola
Hamulce tarczowe SRAM Apex hydraulic to gwarancja bezpieczeństwa. Działają z ogromną siłą przy minimalnym użyciu siły rąk, co jest kluczowe na długich górskich zjazdach. Dzięki technologii hydraulicznej, modulacja hamowania jest precyzyjna bez względu na deszcz, błoto czy kurz.

Przygotowanie roweru w Rovelove
Każdy Romet Boreas zakupiony u nas online przechodzi pełny przegląd zerowy. Mechanicy w naszym serwisie przy ul. Buforowej 2 we Wrocławiu precyzyjnie regulują napęd SRAM Apex, sprawdzają szczelność układu hydraulicznego oraz naciąg szprych w kołach Ryde. Otrzymujesz rower gotowy do bicia rekordów na swoich trasach!
Jaki rozmiar wybrać?
Rozmiar 56 L - sugerowany wzrost: 180-188 cm
Specyfikacja techniczna
| RAMA I WIDELEC | |
|---|---|
| Rama | Aluminium 6061 X-lite |
| Widelec | Carbon Tapered (karbonowy) |
| Rozmiar ramy | 56 (L) |
| NAPĘD | |
| Przerzutka tylna | SRAM Apex 11 Speed |
| Manetki | SRAM Apex 11 Speed |
| Mechanizm korbowy | SRAM Apex 40T 170/175mm (Hollowtech II) |
| Kaseta | SRAM CS PG1130 11-42T 11 Speed |
| Liczba biegów | 11 |
| HAMULCE I KOŁA | |
| Hamulce | SRAM Apex hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | Shimano SM-RT30 Centerlock 160mm |
| Opony | Michelin Power Gravel 700x40C |
| Obręcze | Ryde DP19 |
| Piasty (przód/tył) | Shimano HB-RS470 / FH-RS470 (sztywne osie) |
| KOMPONENTY | |
| Siodło | Fizik Taiga |
| Kierownica | Romet Gravel aluminiowa 420mm FLARE |
| Wspornik kierownicy | Romet aluminiowy 90/100/110mm |
| Sztyca podsiodłowa | Romet aluminiowa 27,2mm |
| Pedały | FP-971 aluminiowe |
| Waga | 10,4 kg |
Bezpieczeństwo produktu
Wasze opinie o Rovelove
"Jestem bardzo zadowolony z zakupu roweru w tym sklepie. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i miła atmosfera. Polecam."
"Bardzo miła i pomocna obsługa! Wpadłam tylko, żeby napompować opony, a zostałam potraktowana z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem. Super podejście do klienta, nawet jeśli nie robi się dużych zakupów. Na pewno wrócę!"
"Polecam serdecznie, bardzo miła i szybka obsługa. Pełen profesjonalizm :)"