Rovelove sklep i serwis rowerowy
  Salon On-Line
 
 

 

 

 

SALONY ROWEROWE:

ul. Buforowa 2, 52-131 Wrocław

Telefon sklep: 504 988 099,

ul.  Orzechowa 46, 50-540 Wrocław

Telefon: 798 497 191, 

e-mail: sklep@rovelove.pl

  

Godziny otwarcia: 

 

Sklep Buforowa: poniedziałek-piątek od 10.00 do 16.00; 

sobota nieczynne 

 

Sklep Orzechowa: poniedziałek-piątek od 10.00 do 19.00

sobota od 10.00 do 15.00

 
   

PROMOCJE

 

 

 

 

TRASY ROWEROWE PO WROCŁAWIU

 

 

PARKI POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI MIASTA

 

  • Wycieczkę zaczynamy przy McDonaldsie na ulicy Bardzkiej. Jedziemy ścieżką rowerową wzdłuż ul. Armii Krajowej w lewo. Przejeżdżamy przez skrzyżowanie z ulicą Borowską i za ogródkami działkowymi skręcamy w uliczkę Spiską do Parku Skowroniego.
  • Kierujemy się ciągle na wprost aż dojeżdżamy do wiaduktu kolejowego, za którym skręcamy w prawo w ścieżkę biegnącą wzdłuż nasypu. Docieramy nią do wiaduktu przy ulicy Wyścigowej. Na światłach przechodzimy na drugą stronę i już jesteśmy w Parku Południowym.
  • Tu możemy sobie zrobić rundkę wokół stawu i odpocząć na ławce. Wyjeżdżamy z parku u wylotu ul. Waligórskiego, przechodzimy na światłach na drugą stronę ulicy Powstańców Śląskich. Wybieramy ścieżkę wzdłuż nasypu kolejowego i jedziemy aż do ulicy Racławickiej. Tu skręcamy w lewo i wjeżdżamy w okolice Górki Skarbowców. Ambitniejsi mogą na nią wjechać, by później poczuć wiatr w uszach gnając w dół. Jedziemy ścieżką mając górkę po prawej ręce. Przecinając uliczkę Lakierniczą i Odkrywców wjeżdżamy do Parku Grabiszyńskiego.
  • Tu kierujemy się w prawo i docieramy do ulicy Hallera. Wygodna ścieżka rowerowa w prawo po kilku kilometrach  doprowadzi nas do punktu wyjścia na skrzyżowaniu z ul. Bardzką.

 

 

DOOKOŁA CENTRUM – przez 6 mostów

 

  • Tę wycieczkę można zacząć w dowolnym miejscu trasy, ponieważ zatoczymy wielkie koło. Przyjmijmy za początek trasy skrzyżowanie Bardzkiej i Armii Krajowej koło McDonaldsa. Jedziemy ścieżką rowerową wzdłuż  Armii Krajowej w prawo, aż do ślimaka którym zjeżdżamy na Krakowską. Po przejechaniu pod wiaduktem skręcamy w pierwszą uliczkę w prawo – Wilczą i  za chwilę kierujemy się w lewo na kładkę Siedlecką nad rzeką Oławą.
  • Wjeżdżamy do Lasu Rakowieckiego. Tu trzymamy się prawej strony, ścieżki powinny nas doprowadzić do ulicy Międzyrzeckiej. Jedziemy nią w lewo, aż do kładki Zwierzynieckiej, którą przekraczamy Odrę.
  • Potem kierujemy się w lewo jadąc groblą po wale aż do mostu Zwierzynieckiego. Ostrożnie przekraczamy ulicę i dalej jedziemy wzdłuż Odry do mostu Szczytnickiego. Przekraczamy ulicę i jesteśmy na zielonym szlaku rowerowym, którego trzymamy się do kolejnego mostu – Jagiellońskiego.
  • Przejeżdżamy mostem na drugą stronę rzeki i niebieskim szlakiem Odry jedziemy do mostów Warszawskich. Za pierwszym mostem skręcamy w prawo na ścieżkę biegnącą malowniczo między Kanałem Miejskim  i Starą Odrą.
  • Dojeżdżamy do mostu Trzebnickiego, przejeżdżamy nim w prawo i skręcamy w lewo na szlak rowerowy niebieski. Jedziemy nim na ul. Osobowicką i wjeżdżamy na most Milenijny. Tu zaczyna się ścieżka rowerowa wzdłuż obwodnicy i tzw Gądowianki. Jedziemy nią cały czas prosto, okrążając centrum miasta od zachodu. Po ok. 10 km jesteśmy w miejscu, z którego startowaliśmy.

 

 

 

 

 

 
Nasz sklep na allegro

Nasz profil na

Formularz kontaktowy:

Salon rowerowy
ROVELOVE

ul. Buforowa 2,
52-131 Wrocław
Telefon sklep: 504 988 099, serwis: 505 578 646
E-mail: sklep@rovelove.pl

Newsletter