Rovelove sklep i serwis rowerowy
  Salon On-Line
 
 

 

 

 

SALONY ROWEROWE:

ul. Buforowa 2, 52-131 Wrocław

Telefon sklep: 504 988 099,

ul.  Orzechowa 46, 50-540 Wrocław

Telefon: 798 497 191, 

e-mail: sklep@rovelove.pl

  

Godziny otwarcia: 

 

Sklep Buforowa: poniedziałek-piątek od 10.00 do 16.00; 

sobota nieczynne 

 

Sklep Orzechowa: poniedziałek-piątek od 10.00 do 19.00

sobota od 10.00 do 15.00

 
   

PROMOCJE

 

 

 

Nasz sklep powstał z PASJI I MIŁOŚCI...

 

 

PASJA

rodziła się powoli, po tym kiedy wsiedliśmy na rowery po wielu latach przerwy. Chociaż nie były najwyższej jakości i jeździło się na nich ciężko, PASJA ogarniała nas coraz mocniej.  


MIŁOŚĆ

zakwitła nagle, wypełniła nasze serca i stała się siłą, która nas napędzała. Zaczęliśmy jeździć coraz więcej i więcej, by wreszcie stanąć na starcie pierwszego w życiu Maratonu MTB. To były wielkie emocje i wielkie szczęście po przejechaniu linii mety. Potem już poszło... Przejeździliśmy kilka sezonów, osiągnęliśmy spore sukcesy. Uruchomienie sklepu było tylko kwestią czasu i sytuacji na rynku. Nasz sklep skupia ludzi, dla których rower nie jest tylko środkiem transportu. Rower jest dla nas najlepszym przyjacielem, możemy na nim spędzić wiele czasu. Tak podchodzimy również do naszego sklepu, jest dla nas szansą na rozwój branży rowerowej w bliższej i dalszej okolicy. Jest szansą na to, że znajdą się wsród naszych klientów ludzie tacy jak my. Którzy za jakiś czas będą mogli powiedzieć o rowerach to samo, co dzisiaj mówimy my. 

Zapraszamy do nas, wybierzemy odpowiedni dla Was rower z głębi serca. Poradzimy jak z niego korzystać, aby służył jak najdłużej. Dobierzemy osprzęt i całą resztę wyposażenia. Będziemy Waszymi doradcami i serwisantami. Zajmiemy się wszystkim...

 

Załoga ROVELOVE

 

Sklep ROVELOVE 

ul. Buforowa 2

52-131 Wrocław

Tel.: 504 988 099

e-mail: sklep@rovelove.pl

 

MOŻLIWY KONTAKT TELEFONICZNY NA NUMER 504 988 099

 

Czynne:

 

 

W DNI POWSZEDNIE:

PON-PT OD 11.00 -19.00 LUB DO OSTATNIEGO KLIENTA 

 

W SOBOTY:

 10.00- 15.00 LUB DO OSTATNIEGO KLIENTA 

 

 

JAK DOJECHAĆ DO ROVELOVE?

Od strony miasta do naszego sklepu doprowadzi Państwa ulica Bardzka, biegnąca od skrzyżowania z Armii Krajowej (McDonald's, KFC, Lukoil, BP, Shell).

 

Jedziemy ulicą Bardzką do jej zwężenia przed wiaduktem kolejowym. Mijamy po lewej stronie cmentarz na ulicy Bardzkiej, następnie przejeżdżamy pod wiaduktem kolejowym, potem przez tory i widzimy po lewej stronie biurowiec.

Jest to biurowiec dawnej Chemii, szary kilkupiętrowy budynek.

 Zakręcamy w lewo PRZED biurowcem, jak do Toru Kartingowego czy Stacji Diagnostycznej Pojazdów. Biurowiec zostawiamy po prawej ręce i jedziemy prosto przed siebie przez dużą bramę. Mijamy krzyżówkę i widzimy po lewej stronie firmę SAS. Zaraz za nią znajduje się nasz sklep, z elewacją koloru zielonego z pomarańczowymi pasami. 

UWAGA! Nie zakręcamy za biurowiec, ponieważ tam znajdują się firmy przy ulicy Buforowej 4. 

 

 

 
Nasz sklep na allegro

Nasz profil na

Formularz kontaktowy:

Salon rowerowy
ROVELOVE

ul. Buforowa 2,
52-131 Wrocław
Telefon sklep: 504 988 099, serwis: 505 578 646
E-mail: sklep@rovelove.pl

Newsletter